#16 2010-09-17 17:54:44

 Denimaru

Oficer POA

25254101
Call me!
Skąd: Soul Socienty
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 574
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Fajny filmik. Ale fajniej by było, żeby sceny z jakiś innych odcinków były. Ja nic nie mówię jakby coś xD.


http://img233.imageshack.us/img233/6788/85811878.png

Offline

#17 2010-09-17 18:43:22

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Jak już wcześniej wspomniałem jestem skłonny wykonać na forum wszystkie grafiki. Nie jestem jednak pewny co do aktywności i upodobań administracji, więc zrobiłem przykładowe grafiki pod działy. Umieściłem coś w rodzaju znaku wodnego dlatego, że nie chciałbym kopiowania moich "prac" Oto dwie propozycje, wstępne, do ewentualnych poprawek. Jeśli się podobają to wykonam do pozostałych jeśli ustalimy wynagrodzenie ^^ Jeżeli jednak się nie podoba to trudno, mogę je poprawić lub wcale nie wstawiać (jak macie lepsze). Oto te propozycje:

Akademia Shinigami:
http://img691.imageshack.us/img691/7892/akademiaznakwodny.png

oraz

Sklep Urahary
http://img830.imageshack.us/img830/2216/uraharashopznakwodny.png

Offline

#18 2010-09-18 09:35:26

Arashi Tsuzuri

Shinigami

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 194
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Super moim zdaniem, oba są wg mnie świetne i wkleiłbym je od razu gdyby nie to że mam wyjazd... Pozostawiam tą sprawę w rękach administracji, moja sugestia jest taka by wkleic na razie jedno, i zobaczyc czy pasuje. Ogólnie, to przydałoby się do tego chyba zmienic styl forum, a przede wszystkim logo


Druga postac Arresto
Karta Postaci Arashi Tsuzuri
http://poketech.net/poke/105896.png
GoÂście! Pomóż mojemu bobrowi zapanowac nad światem!
Na forum od 2008 roku

Offline

#19 2010-09-18 09:57:23

 Muerto Reaper

Vasto Lorde

10177614
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 476
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Według mnie są raczej za duże ale o niebo lepsze od moich xP

Offline

#20 2010-09-18 10:58:13

 Burashi Kuteru

Espada #1

status czarnyogon@aqq.eu
10497682
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 1505
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Katsuro - jak dla mnie są świetne, więc wrzucam. Oczywiście Vindic zawsze ma prawo sprzeciwu .
Dodatkowo wrzuciłem jeziorko Tetsu i bank Muerto jako centrum miasta ^^. Jeśli ktoś chce wypłatę teraz to niech tu napisze, jeśli za wszystkie swoje prace - niech napisze jak już wszystko wrzuci.


KP

Moja Animelista



http://burashikuteru.dragonadopters.com/dragonbar_378791.png
GoÂście, kliknij

Królestwo za film Suzumiya Haruhi no Shoushitsu w znośnej jakości i z polskimi napisami!

Offline

#21 2010-09-18 11:52:30

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Ale one przecież mają znak wodny ^^ Jeśli chcecie wszystkie grafiki do działów to może uzgodnijmy cenę za nie? Wtedy wkleję tu wszystkie bez znaków wodnych do wykorzystania według waszej woli. Oczywiście możemy porozmawiać o wykonaniu całej szaty graficznej (logo, button, baner, grafiki pod działy, tło forum, tło CB itp.), ale zapłata musiała by być kusząca, ponieważ jest to czasochłonne i wymaga poświęcenia wolnego czasu. Nie ukrywam, że ta druga opcja jest dla mnie lepsza. Co wy na to?

Mały EDIT: Nie chcę się chwalić, ale posiadam bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu grafiki na fora/pbfy również w serwisie pun.pl. Znam się również na html'u, więc i w tym mogę pomóc ^^

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2010-09-18 12:05:09)

Offline

#22 2010-09-18 12:03:47

 Burashi Kuteru

Espada #1

status czarnyogon@aqq.eu
10497682
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 1505
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Ehh, po prostu MUSIAŁEM się za to zabrać z rana. W każdym razie orientacyjna zapłata za całą szatę graficzną wynosi 60k,  ale zawsze może się zmienić w zależności np. od jakości prac. Nie jestem tylko pewien, czy tło do chb można ustawić (musiałbym poszperać w panelu administracyjnym).


KP

Moja Animelista



http://burashikuteru.dragonadopters.com/dragonbar_378791.png
GoÂście, kliknij

Królestwo za film Suzumiya Haruhi no Shoushitsu w znośnej jakości i z polskimi napisami!

Offline

#23 2010-09-18 12:13:08

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Co do możliwości puna - znam je bardzo dobrze, na prawdę. 60k za całą szatę graficzną? Wybacz, ale cenię się znacznie wyżej (wyszedł mój materializm, ale to nie powód do wstydu...) Żeby to nie były puste słowa to może zapodam moje prace do (upadłego już, więc nie ma mowy o reklamie) pbf'a własnego autorstwa Ninja Clan Wras:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Szczerze powiem, że myślałem o znacznie większym wynagrodzeniu, nie tylko pod postacią kasy, ale nie mam żadnego prawa sam tego ustalać - mogę jedynie się zgodzić lub nie ^^

Offline

#24 2010-09-18 14:18:30

 Burashi Kuteru

Espada #1

status czarnyogon@aqq.eu
10497682
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 1505
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Mówię, że wszystko zależy od jakości prac ^^. Jeśli wszystko będzie mniej więcej w takiej jakości (bo tak po prawdzie tamte poprzednie prace to tylko jakiś raczej nie twój obrazek, napis i znak wodny ) to możesz się spodziewać lepszego wynagrodzenia. Więcej kasy niż 60k raczej nie dam, bo to jednak już jest całkiem sporo, ale mogę dorzucić jeszcze np. 6 dni treningu .

PS. 60k byłoby gdyby cała szata graficzna wyglądała mniej więcej jak ta Muerto.


KP

Moja Animelista



http://burashikuteru.dragonadopters.com/dragonbar_378791.png
GoÂście, kliknij

Królestwo za film Suzumiya Haruhi no Shoushitsu w znośnej jakości i z polskimi napisami!

Offline

#25 2010-09-18 14:41:35

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Nie doceniasz mnie...
Co do grafik do działów... to się tylko tak mówi, że nie wymaga umiejętności. Wykonanie estetycznej ramki to też jest sztuka, a znalezienie odpowiednich screenów z anime zajmuje dużo czasu (znak wodny nałożyłem dlatego, żebyście nie mieli z tych grafik pożytku ;p). Mogę się spodziewać... sory, ale ja lubię konkrety i to ile dostanę za swój wysiłek wpłynie na jakość moich prac.
Chyba nie rozumiesz co mam na myśli pisząc "szata graficzna". To nie jest robota na pół dnia (chyba, że w paincie) tylko kilka dni żmudnej pracy i bonus w postaci dwóch specjalnych treningów po 30k i sześciu dodatkowych dni nie są tego warte. Pewnie się na mnie wkurzycie, ale to nie jest mój pierwszy pbf i sporo już widziałem...

Krótko mówiąc: wy konkrety - ja w pełni zadowalająca szata graficzna + ewentualne kody html dla jeszcze lepszego efektu wizualnego.

Offline

#26 2010-09-18 15:38:36

 Narmocu

Shinigami

status adiz12@aqq.eu
9235763
Call me!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 353
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Co do szaty graficznej to zgodzę się, że jest to bardzo czasochłonne bo kiedyś próbowałem zmodyfikować domyślną na jakiejś swojej stronce. No ale "Co do grafik do działów... to się tylko tak mówi, że nie wymaga umiejętności. Wykonanie estetycznej ramki to też jest sztuka, a znalezienie odpowiednich screenów z anime zajmuje dużo czasu" ;P Screeny z anime też ciężko dobre jest znaleźć, ale nie rozumiem cię z tą ramką... Wystarczy obramowanie, rozmycie na brzegu i praktycznie po robocie... Ale skoro się zabrałeś za to to dobrze, bo przynajmniej nie będę musiał robić.

PS: Tak z ciekawości - jak długo się zajmujesz grafiką? Bo fajnie ci ta sygna wyszła


__________________________________________________________________________________________________________

Karta Postaci


http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
__________________________________________________________________________________________________________

Offline

#27 2010-09-18 16:08:47

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Nawet najprostszą rzecz wykonuje się dość długo - może i tego nie widać, ale żeby to wyglądało estetycznie i ciekawie trzeba się nagłowić. Teraz to też mogę powiedzieć, że to 3 minuty roboty, ponieważ wiem, jak to wygląda i nie muszę opracowywać pomysłów. Grafiką zajmuję się od roku, a moje zainteresowanie było spowodowane stworzeniem własnego PBFa, a bez dobrej grafiki ciężko jest znaleźć potencjalnych graczy - pierwsze wrażenie ^^

Narmocu napisał:

Ale skoro się zabrałeś za to to dobrze, bo przynajmniej nie będę musiał robić.

Jeszcze nie jest postanowione, że to zrobię Dostanę godziwe wynagrodzenie (propozycję) to wtedy zacznę

Offline

#28 2010-09-18 21:20:57

 Burashi Kuteru

Espada #1

status czarnyogon@aqq.eu
10497682
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 1505
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

No to ja powiem tak - powiedz ile byś chciał dostać, ja powiem czy ci to dam. Bo aktualnie to będzie zabawa w ciuciubabkę.


KP

Moja Animelista



http://burashikuteru.dragonadopters.com/dragonbar_378791.png
GoÂście, kliknij

Królestwo za film Suzumiya Haruhi no Shoushitsu w znośnej jakości i z polskimi napisami!

Offline

#29 2010-09-19 18:54:21

Arashi Tsuzuri

Shinigami

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 194
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Przykro mi to mówic, ale moim zdaniem materializm bierze tutaj górę, i obawiam się że coś takiego może zepsuc fairplay - mimo że uważasz się za świetnego grafika (ja także za takiego Cię uważam), nie powinienes liczyc na to że dostaniesz 200k, 20 dni treningu i bankai za wykonanie grafik, nawet gdyby twoja praca była tak wspaniała. Dlaczego? Bo byłoby to nieuczciwe względem innych graczy, którzy podobnych talentów nie mają, a byłbyś przed nimi rok gry w przód. Nie jestem administratorem i główna decyzja należy do nich, ja wyraziłem tylko swoje zdanie. Sądze że wdzięcznosc i poważanie także są dobrą zapłatą. Do tej pory, wszystko co robiłem dla forum od kilku lat nie zostało mi wynagrodzone, ponieważ nigdy się o nią nie upominałem (Nie licząc nagrody od Tetsu/Burka).

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.


Druga postac Arresto
Karta Postaci Arashi Tsuzuri
http://poketech.net/poke/105896.png
GoÂście! Pomóż mojemu bobrowi zapanowac nad światem!
Na forum od 2008 roku

Offline

#30 2010-09-19 19:16:09

Katsuro

Shinigami

status katsuro@aqq.eu
5259823
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zmiany kosmetyczne

Ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi:

1. Nigdy nie uważałem się za świetnego grafika. Poza tym to co robię to nie jest jakaś profesjonalna grafika. Po prostu mam duże doświadczenie w wykonywaniu szaty graficznej do PBF'ów, tyle. Uważając się za grafika (chociaż mówię tak o sobie, ponieważ innego określenia znaleźć nie mogę na to co robię) ośmieszyłbym się.

2. Dlaczego nieuczciwe? Ja po prostu wykorzystuje swoje zdolności, żeby polepszyć swoją postać - to tak jakbym kupił konto premium, tylko, że wysyłanie sms'a trwa parę dni i trzeba ponawiać wysyłanie. To nie jest moja wina, że ktoś nie potrafi tego robić.

3. Nie traktuję tego forum z sentymentami - przeszedłem tu, żeby grać i ulepszać swoją postać wszelkimi dostępnymi mi środkami. Nie znam Cię i nie wiem ile pracy włożyłeś w to forum, ale ja zgłaszając się do wykonania grafiki od razu zaznaczałem, że robię to dla zysku. Nie jestem samarytaninem, który podróżuje po PBF'ach puna i pomaga im z potrzeby serca. Wdzięczność innej osoby to przyjemne uczucie, ale dla mnie nie jest to coś, czym się kieruję teraz.

Podsumowując... Ja za swoje prace zyskam przewagę (uczciwą) nad innymi graczami, a to forum i administracja zyska znacznie lepszą szatę graficzną, a to spowoduje, że prawdopodobnie zyska wielu nowych graczy, którzy ze względu na poprzednią grafikę nawet tu nie zajrzeli. Oceniając fora na punie w dziale zaproszenia zawsze na początku patrzyłem na grafikę (zresztą jak większość oceniających), ponieważ to pierwsza rzecz jaka się rzuca w oczy i to ona decyduje, czy potencjalny gracz zainteresuje się forum. Ja mogę niedługo zakończyć grę, a grafika pozostanie i będzie, mam taką nadzieję, przyciągać nowych.
Takie jest moje zdanie...

Offline

TopListy
Kontakt
Wymiana
Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime -:-Naruto TOP-:- TopLista Naj Stron ANIME I MANGI PBF - Toplista gier PBF Toplista-Gier Toplista gier PBF Ranking stron z grami on-line.
GG:
10497682 - Burashi Kuteru
9278188 - Vindic
5968035 - Vortex

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dom i ogród https://maszyny-rolnicze-traktory.pl/ klubcsr.pl sklep stacjonarny z nasionami marihuany